Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ürün Takip Sistemi , B2B Çözümleri , Stok ve Depo Yönetimi
#1
B2B Çözümleri Nedir?
[Resim: hop-yazilim-logo.png]
Şirketlerin kendi aralarında çok daha hızlı ve etkili bir şekilde harekete geçebilmelerine yardımcı olabilecek sistemler meydana gelmektedir.
B2B çözümleri kapsamında bir iyileştirme programı olarak oluşturulan bu model etkili sonuçlar meydana getirebilmek amacıyla tercih edilmektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde hammadde ticareti, operasyonel sebeplerle kurulan iş birlikleri, toptancı- perakendeci iş modeli şeklinde üç farklı durumda bu modelin tercih edilmesi ve kullanılması sağlanmaktadır.
[Resim: hop-uts-entegrasyonu-banner.png]
Profesyonel Takip Sistemleri
Ürün takip sistemi genel olarak kuruluş amacı içerisinde meydana gelen tıbbi cihazların ve bununla birlikte satışa sunulan kozmetik ürünlerin kayıt işlemlerini tamamlamaktır. Alt yapısı ve tüm düzeni bu bağlamda kontrollü sonuçların meydana gelmesine yardımcı olabilmek amacıyla oluşturulmaktadır. 
Oluşturulan sistem sayesinde meydana gelebilecek pürüzler kısa sürede etkili ve güvenli bir biçimde sona erecektir. İhtiyaç duyulan bu sistem firmalar tarafından güven kaynaklı oluşturulmaktadır. Kısa sürede stok ve depo yönetimi ile harekete geçerek sizlerde şirket çatısı altında yapılması ve bilinmesi gereken detaylara tek bir tuş yardımı ile ulaşabilirsiniz. 
 
https://hopyazilim.com/
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi