Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haay Ambalaj | Toptan Koli | Toptan Kutu
#1
Toptan Koli Ambalaj Firması
Ürünlerinizin daha güvenli ve estetiğe uygun olarak ambalajlanmasını sağlayan toptan koli ambalaj firması Haay Ambalaj, yılların verdiği tecrübe ile sizlerin her türlü ambalaj ve toptan koli hizmeti ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaya devam ediyor.
 
Firmamız uzun yıllar itibari ile toptan koli ve ambalaj sektörünün içerisinde yer almakta ve müşterilerine en kaliteli ve en uygun fiyatlarda hizmetlerini sürdürmektedir. Sizlerin ihtiyacı olan koli ve ambalaj ürünlerimizi, son yeniliklere uygun şekilde tasarlayıp, herhangi bir alanda faaliyetlerini sürdüren her türlü işletmelere hizmetlerimizi sunmaktayız.
Fabrikaların ve küçük işletmelerin ihtiyaç duyduğu, ürünlerinin güvenli ve estetiği bozulmadan ulaştırılmasını sağlayan koli ve ambalaj hizmetlerini yürütmekteyiz. Bir işletmenin ürününü satmasından sonra o ürünü en iyi şekilde müşterisine sunması da büyük önem arz etmektedir. Ambalajlamanın en önemli özelliği, ürünlerin taşınma sırasında herhangi bir kırılma, çizilme ve bozulma gibi istenmeyen durumlardan korunmasını sağlamaktır. Ayrıca ürünlerinizin müşterilerinize tamamen estetik ve görsel niteliklere uygun bir şekilde ulaştırılmasını sağlayarak, firmanızın kurumsallığını ön plana çıkarmak, amaçlarımız arasında yer almaktadır. Bir işletmenin müşterilerine karşı itibar kazanması, ürünlerinin sunuş ve görsel niteliklere uygun olmasını gerektirmektedir. 
Haay Ambalaj olarak, ürünleriniz için tasarlamış olduğunuz her türlü koli ve ambalaj hizmetini itina ile yerine getirmekteyiz. Firmamız, mobilya, inşaat, tekstil, gıda, kırtasiye, sağlık, beyaz eşya gibi birçok sektörün koli ve ambalaj hizmetlerini gerçekleştirmekte ve uzun süre kullanım için uygun bir hizmet olmasına gayret etmektedir. Hizmetini verdiğimiz koliler, ürünlerinizi taşınma esnasında özel olarak koruyarak, ağır ve pahalı ürünlerinizin araç içinde sallanmalardan oluşabilecek kırılma, çizilme ve ezilme gibi durumları engellemektedir. 
 
Toptan Koli Fiyatları
Toptan koli fiyatları ihtiyacınız olan hizmet durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Eğer büyük ebatlarda alış yapacak iseniz koli fiyatları o yönde artış ve değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız size piyasadaki en uygun ödeme seçeneklerini sunmakta ve siz müşterilerimizin ihtiyacı olan en kaliteli hizmeti yerine getirmektedir. Hizmetlerimizden ve en uygun fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız www.haayambalaj.com adresimize giriş yaparak, iletişim bölümümüzdeki irtibat telefonlarımız ve e-posta adreslerimiz vasıtası ile ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi